فلسفه رز جاودان

گل رز یکی از گل هایی است که همواره مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . اینگل به دلیل تنوع در گستردگی رنگ و شکل (بیش از 100 نوع گل رز )توانسته طیفوسیعی از سلیقه ها را پوشش بدهد. و ما در این مقاله سعی داریم با یکی از این گل ها، البتهبا جذابیتی بیشتر، به نام رز جاودان آشنایتان کنیم؛

رز جاودان

رز جاودان چه تاریخچه ای دارد؟

گل رز یکی از گل های کهن است که 300 سال قبل از میالد به صورت خشکیده ازگورهای مصریان یافت شده است. در دوران مختلف گل رز نمادی از عشق و محبت بودهاست که گاهی حلقه هایی از گل رز درست می کردند و به در خانه معشوقشان می آویختند.رزهای جاودان نخستین بار توسط گیاه شناسان در سال 1980 تولید شدند. نحوه کار آنها درآن زمان بدین گونه بود که گل ها را در محفظه ای در خأل نگهداری می کردند وبااینروش گل های شادابی با ماندگاری بالا تولید کردند.

رز جاودان

گل رز، گلی ویژه

گل رز در فرهنگ های مختلف جایگاه های ویژه ای داشته و دارد و چیزی که اهمیت اینگل را دوچندان می کند این است که گل رز عالوه براینکه یکی از انتخاب ها برای هدیهدادن است برای تهیه گلاب نیز به کارمی رود وجالب تر اینکه گل رز به دلیل دارا بودنویتامین Cبه عنوان خوراکی نیز استفاده می شود.

رز جاودان

 

 

اگر می خواهید با یکی از روش های تهیه گالب آشنا شوید 5 دقیقه وقت صرف کنید و مقالهچگونه گلاب تهیه و درست کنیم را مطالعه کنید.

شگفتی های گل جاودان

گل ها یکی از آفریده هایی هستند که آدمی با نگاه کردن به آنها غرق ظرافت و زیبایی بدونوصف آنها می شود ونگاه کردن به آنها روان و درون انسان را تلطیف می کند.گل های رز یکی از نقاشی های زیبای خداوند است که گویی نظر در آنها آدمی را سحر میکند. رنگ های بی نظیر گل جاودان هر چشمی را برایدیدنش تحریک می کند و بهنظاره آن وا می دارد.

رز جاودان

رز جاودان ، پیامی بی کلام!!

گل ها مخصوصا گل رز با تمام زیبایی و رایحه خوشش همیشه حامل پیام محبت و دوستداشتن بوده وهست. رز جاودان با طراوت و زیبایی ماندگار خود در القای پیام عشق وحرف های ناگفته تان می تواند موفق تر عمل کند. حال شاید برایتان جالب باشد تا بدانیدکدام رنگ دل گفته هایتان را بهتر بیان می کند؛

رز جاودان

رز جاودان سفید

رنگ سفید نماد پاکی است . عشق پاک و خالصانه را با رنگی که نماد پاکی است بهمعشوقتان القا کنید. رز عروس یکی از نام هایی است که به رز سفید نسبت می دهند ، پساین گل می تواند در مراسم های عروسی ، سالگرد ازدواج و…انتخابی مناسب باشد.

رز جاودان

گل جاودان سبز

رنگ سبز سمبل زندگی و سرزندگی و صلح است. با هدیه دادن رز جاودان سبز انرژیمثبت و احساس حیات و نشاط را برای طرف مقابلمان به ارمغان بیاوریم. این امواج مثبتتاثیر به سزایی در زندگی عزیزانتان دارد.

رز جاودان صورتی

رنگ صورتی نماد تحسین وقدردانی است. لطافت و ظرافت یکی از مشخصه هایی است که این رنگ را به یک گزینه ایده آل برای هدیه دادن به خانم ها تبدیل می کند و یک فرصتمناسب برای قدردانی از آنها فراهم میسازد.

رز جاودان

رز جاودان قرمز

رنگ قرمز نشانه و سمبل عشق و محبت است. گل جاودان قرمز از گل هایی است که باوجود گستره رنگ های رز عشاق را وادار می کند تا از این رنگ برای هدیه دادن استفادهکنند و احساس عشقشان را بازگو کنند.

رز جاودان نارنجی

رنگ نارنجی نماد شوق واشتیاق و شیفتگی و جاذبه است. از این رنگ برای افرادی استفادهکنید که ازدرون این شاخصه ها را داشته باشند و به اصطالح نارنجی باشند تا اشتیاقی دوچندان در وجودشان به وجود آورد ودر ذهنشان نهادینه شود.

گل جاودان زرد

رنگ زرد نماد شادی و صمیمیت و لذت است. اگر به یک دوستی پایدار می اندیشید رز زرد را فراموش نکنید! با انتخاب این هدیه برای دوستانتان پیام رفاقتی پایدار را به آنهانوید دهید.

رز جاودان

رز جاودان آبی

آبی رنگی به نشانه رازآلود بودن است. رز آبی یکی از زیباترین رزهاست که رازها ومفاهیم زیادی را می تواند در خود جای دهد . اگر برای بیان عواطف و احساساتتان واژهای درخورآن احساسات نیافتید گل جاودان آبی می تواند بهترین انتخاب باشد.

رز جاودانگل جاودان بنفش

رنگ بنفش به عشق در اولین نگاه اشاره می کند. رنگ بنفش با شکوهی که دارد انسان رابه خود جذب می کند و شما با تقدیم کردن گل جاودان بنفش معشوقتان را به یاد اولینآشناییتان بیاندازید.

رز جاودان

مرغوب ترین رزهای جاودان

شاید یکی از سوال هایی که ذهنتان را در گیر کرده این باشد که چگونه می توان بعد ازانتخاب یک گل رز جاودان زیبا از کیفیت آن مطلع شویم . کشور اکوادور یکی ازبزرگترین تولیدکنندگان رز جاودان است و توانسته تامین کننده 90 %نیازهای کشورهایاروپایی ،ایاالت متحده ،ژاپن ، ایران و… باشد.شما می توانید با مطالعه مقاله رز جاودان چیست اطلاعات بیشتری در این زمینه کسبکنید.

رز جاودان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو

WhatsApp chat