رز جاودان دیو و دلبر
ارسال شده در هدیه

رزهای جاودان گونه های مختلفی دارند که یکی از جذاب ترین آنها رز جاودان دیو و دلبر  است . این گل یکی از رویایی ترین گل هایی است که شما برای هدیه دادن می توانیدانتخاب کنید.شما در این مقاله آشنا خواهید شد با؛

• رز جاودان دیو دلبر چیست؟
• باکسی به زیبایی گل رز جاودان دیو و دلبر
• گل جاودان دیو و دلبر با ماندگاری بالا
• گل جاودان دیو ودلبر لامپ دار
• قیمت رز ماندگار دیو و دلبر
• خرید گل جاودان دیو و دلبر

شما می توانید در کنار انتخاب یک گل به عنوان هدیه خلاقیت به خرج دهید و یک قصه هم برای فرزندتان بگویید. حال اگرانتخابتان رز جاودان دیو و دلبر بود چه بهتر که قصه دیو و دلبر را برای فرزندتان بازگو کنید.

رز جاودان دیو و دلبر چیست؟

گل ماندگار دیو و دلبر یکی از انواع رز جاودان است که با ظاهر بی نظیرش هر چشمی راسحر می کند . این گل با ساقه ای بلند دررنگ های متفاوت در محفظه ای شیشه ای قرارگرفته که عمری بلند را برای گلی با عمری کوتاه تجلی می سازد.
اگر در انتخاب هدیه مردد هستید وتصمیم گیری برای شما دشوار شده است می توانید مقالهرز جاودان چیست را مطالعه کنید تا شما را در انتخاب یک گل با ظاهری ویژه برای هدیه دادن راهنمایی کند.

رز جاودان دیو و دلبر

خرید رز جاودان دیو و دلبر

 

 باکسی به زیبایی گل رز ماندگار دیو و دلبر

رزهای جاودان همیشه مخاطبان خاصی داشته و دارد. باکس گل جاودان دیو و دلبر هم یکبار آن موارد است. این محصول در باکس شیشه ای براق زیبایی گل های درونش رادوچندان می کند و شما با هدیه دادن این باکس خاطره ای زیبا در ذهن عزیزانتان ثبت کنید.
پس برای خرید هدیه عاشقانه برای کسی که دوستش داریم نیازی نیست وقت زیادی صرف انتخاب هدیه کنیم گل جاودان دیو و دلبر یک انتخاب ایده آل و بی نظیر است که هرمعشوقی را هیجان زده می کند و به وجد می آورد.

رز جاودان دیو و دلبر

گل رز جاودان دیو و دلبر با ماندگاری بالا

عمر کوتاه گل ها دغدغه ایست که ذهن ها را برای حل این موضوع درگیر خود می کند .گل ماندگار دیو و دلبر علاوه بر زیبایی منحصربه فردش ، عمر بالای این گل ازامتیازهایی است که انسان را برای تهیه آن مشتاق تر می کند.

 گل رز جاودان دیو و دلبر لامپ دار

زیبایی رزهای ماندگار چیزی است که بر کسی پوشیده نیست. حال شما تصور کنید در کناراین زیبایی ، ریسه ای به آن اضافه شود تا این محصول را به محصولی کامل و مهیج وتخیلی مبدل سازد. این ریسه رز ماندگار دیو و دلبر را به هدیه ای شکیل و ماندگار برای معشوقتان تبدیل می کند .

حال اگر تصمیم شما برای خرید رز جاودان آن هم از نوع دیو و دلبرش قطعی شده شما رابا یک برند با گل های باکیفیت آشنا خواهیم کرد:

رز جاودان دیو و دلبر

رز ماندگار دیو و دلبر Rose4u

رز ماندگار دیو و دلبر rose4uاز برندهایی است توانسته با مزایایی نسبت به رقیبانش ، ازآنها پیشی بگیرد و اطمینان از خرید را به افرادی که برای خرید این گل اقدام می کنند ،بدهد.

حال مزایای این برند را برای شما برمی شماریم:
✓ علی رغم سایر برند ها ،ساقه و برگ رز جاودان دیو و دلبر برند آرمیس طبیعیاست.
✓ ریسه این برند LED است و دکمه LED زیر آن تعبیه شده است.
✓ رنگ گل های این برند طبیعی هستند.
✓ حداقل 5 سال عمر دارند و حتی تا 10 سال نیز عمر می کنند.
✓ تنوع رنگی شامل رنگ های (7رنگ ، قرمز ، مشکی ، آبی ، صورتی)
✓ قیمت مناسب نسبت به برندهای دیگر (245000تومان)

 قیمت رز ماندگاردیو و دلبر

بیشتر افراد از هدیه دادن لذت می برند واین کار برایشان خوشایند است ولی گاهی قیمت بالای یک محصول می تواند فرد را از هدیه دادن منصرف کند. قیمت برند های مختلف گل جاودان دیو و دلبر متفاوت است ولی حدودا قیمتی بین 250000تومان تا 530000تومان دارند.

رز جاودان دیو و دلبر

 خرید گل  جاودان دیو و دلبر

رز ماندگار دیو و دلبر، دو نوع با ریسه و بدون ریسه دارد که شما می توانید باتوجه به مناسبت های مختلف از یکی از این دو نوع برای هدیه دادن استفاده کنید . شما حتی میتوانید در کنار گل ماندگاردیو و دلبر هدیه ای که تدارک دیده اید را قرار دهید وبدین صورت با یک تیر دو نشان بزنید.

برند rose4u از این ایده کمک گرفته تا اینگونه تمام تلاشش را برای رضایت مشتریان جلب کند و برای آنها خاطره ای شاد به یاد بگذارد. این برند در مناسبت هایی مانند شب یلدا باقراردادن انار در کنار گل زیبایی که در حباب شیشه ای قرار دارد هدیه ای به یادماندنی برای دوستان و عزیزانتان خلق می کند که در این شب بلند ، خاطره ای ماندگار و بلندبرای شما و عزیزانتان می سازد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو

WhatsApp chat