رز جاودان رنگین کمانی
ارسال شده در هدیه

هدیه دادن به افراد بسیار کار پسندیده و زیبا و رایج در همه جای این دنیاست.گل دادن و گل گرفتن نیز یک امر لذت بخش برای همهی افراد مخصوصا خانم هاست.خانم ها از دیدن و گرفتن گل بسیار خوشحال می شوند و احساس بسیار خوبی دارند.در همه جاگل هاانواع و اقسامی بارنگ های مختلف دارند.ما امروز در این مقاله به بررسی رز رنگین کمانی،چگونگی تهیه ی رز رنگین کمانی،طرز تهیه ی رز رنگین کمانی در خانه و همچنین رز جاودان رنگین کمانی که موضوع اصلی ماست،می پردازیم.

رز جاودان رنگین کمانی

رز رنگین کمانی:

رز رنگین کمانی با همکاری دو شرکت هلندی پرورش داده شده است.یک باغبان هلندی به نام پتروان ورکن این گل ها را پرورمی دهد.او یک مکانی برای پرورش گل در جنوب هلند دارد.کار پرورش گل بسیار سخت است و زیر نظر مهندسان و متخصصانکشاورزی صورت می گیرد.البته همه ی مراحل پرورش رز رنگین کمان ارائه نشده است و نکات اصلی آن هنوز پنهان است.قیمت این رز ها بسیار بالاست.برای مثال برای خریدن یک شاخه رز رنگین کمانی باید حدود11 دلار هزینه کرد.چیزی که این گل را زیبامی کند چند رنگ بودن آن است.این گل حس خوبی به انسان می دهد چون چند رنگ در یک گل وجود دارد.

رز جاودان رنگین کمانی

چگونگی تهیه ی رز رنگین کمانی:

آزمایش کنندگان این پدیده می گویند که گل های رز را 24ساعت قبل از اینکه از ریشه ی خود خارج کنیم در ماده ای که تولید کردیم و رنگ در آن وجود دارد،قرار می دهیم.این گل تغذیه ی خود را از این راه به دست می آورند.گل ها به تغییر پی اچ حساس میشوند.در مرحله ی بعدی پس از برداشت گل آن ها را به دستگاه خاصی منتقل می کنیم و این تغییرات پی اچ را توسط نور ماورای بنفش به طور جداگانه روی هرگلبرگ انجام می دهیم.با این روش هر قسمت از گلبرگ ها دارای یک پی اچ خاص شده و تغییراترنگ در هر گلبرگ به صورت جداگانه انجام گرفته است و گل به صورت رنگین کمانی شده است.همانطور که گفته شد برای تهیه یاین گل زیبا وقت و تلاش بسیاری صرف شده است.برای دانستن پی اچ به سایتPH چیست؟ – زراعت مراجعه کنید.
اما شاید شما هم دلتان بخواهد این گل چند رنگ یا رز رنگین کمانی را خودتان تهیه کنید.در ادامه با روشی ساده طرز تهیه ی این گل را به شما یاد می دهیم.

رز جاودان رنگین کمانی

طرز تهیه ی رز رنگین کمانی در خانه:

این کار بسیار راحت و از دقت بسیار بالایی برخوردار است.

1.ابتدا شما به یک گل با ساقه ی بلند،رنگ خوراکی ،تیغ،لیوان به تعداد دلخواه نیاز دارید.بهتر است گل رزی را که انتخاب می کنیدسفید باشد؛زیرا هم بهتر و زودتر رنگ می گیرد و از آب تغذیه می کند و هم اینکه رنگ زیباتری به ما می دهد.برای مثال اگر گل قرمز را انتخاب کنید رنگ تیره و بسیار خسته کننده به ما می دهد.

2.ساقه ی گل را به میزان دلخواه خود برش دهید.

3.سپس ساقه ی گل را با تیغ به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید.توجه داشته باشید که این برش ها به اندازه کافی عمیق باشند وهمچنین برش ها به اندازه چهار سانتی متر با گلبرگ ها فاصله داشته باشند.

4.در مرحله ی بعدی رنگ های خوراکی را با آب مخلوط کنید و در هرلیوان به صورت جداگانه ای بریزید.یادتان باشد هرچه ازرنگ های بیشتری استفاده کنید رنگین کمان درخشان تر خواهد بود.

5.سپس هر قسمت از ساقه را داخل یک لیوان بگذارید و اجازه دهید چند روز به همین شکل بماند.بعضی از گل ها سریع تر تغییررنگ می دهد و به مدت نیم ساعت کاملا رنگ عوض می کنند اما اگر شما بخواهید رنگ بیشتری بگیرد باید آن را مدت بیشتری درمحلول نگهدارید.

رز جاودان رنگین کمانی

در ادامه برای شما یک ویدیو گذاشته شده است که طرز کار را به صورت نمایشی توضیح می دهد.

برای دانستن رز جاودان به مقاله رز جاودان چیست؟ در سایت ما سربزنید.

رز جاودان رنگین کمانی

رز جاودان رنگین کمانی :

تهیه ی این رز برای اینکه زیبا و با دقت ساخته شود و ترکیب رنگ بسیار عالی را دارا باشد کار بسیار سخت و دشواری است.چهبسا اینکه رز جاودان نیز باشد.سایت ما رزی را تهیه می کند که علاوه بر اینکه رز رنگین کمانی است ماندگار نیز است.در حقیقت رز جاودان رنگین کمانی را تهیه می کند.همه می دانیم که گل رز چه تک رنگ و چه رنگین کمانی پس از مدتی خشک می شود وازبین می رود اما ما برای اینکه شما از دیدن آن همیشه لذت ببرید و مدت طولانی حالت طبیعی بودن خود را حفظ کند پیشنهاد رزجاودان رنگین کمانی را به شما داریم.رز جاودان رنگین کمانی را در باکس های زیبا و در دسترس شما عزیزان قرار میدهیم.اکنون شاید برای شما این سوال پیش بیایید چگونه می توان رزجاودان بسازیم.مقاله چگونه رز جاودان بسازیم؟ در سایت ما رامطالعه کنید.

رز جاودان رنگین کمانی

چگونگی سفارش رز جاودان رنگین کمانی :

کافی است با انتخاب این محصول و رنگ و طرح آن به همکاران ما سفارش دهید و همکاران ما با ثبت سفارش شما این محصول رابه شما در اسرع وقت تحویل می دهند.تحویل محصول بین سه تا هفت روز کاری است.

رز جاودان رنگین کمانی

Comments (1)

  • زهرا
    دی 26, 1399

    واقعا عالی و خوب بود خیلی قشنگ شده کیفتش هم بی نظیره دستتون درد نکنه خیلی خوب بود از همه لحاظ هم کیفت هم زیبایی هم قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو

WhatsApp chat