هدیه روز دانشجو

16 آذر در ایران ، روز یکی از قشرهای فرهیخته جامعه ، به نام دانشجو است. شاید برای شما پیش آمده باشد که این روز را فراموش کنید و یا حداقل ندانید چه هدیه ای می تواند بهترین هدیه روز دانشجو باشد. پیشنهاد هایی که مطرح می شود:

  • بهترین هدیه روز دانشجو
  • هدیه روز دانشجو برای همسر
  • هدیه روز دانشجو برای دختر
  • هدیه روز دانشجو برای پسر

  بهترین هدیه روز دانشجو

انتخاب های زیادی وجود دارد تا با هدیه دادن به دانشجویان عزیزمان از آنها قدردانی کنیم. ولی آیا به این فکر کرده اید که چه ایده و چه هدیه ای می تواند خاص باشد و بیشتر از همه مورد نیازش باشد و او را خوشحال کند.

تجربیات جالبی درباره آنچه در دانشگاه به تو نمی گویند بخوانید.

چند مورد از هدایای ویژه برای روز دانشجو را به شما پیشنهاد می کنیم:

پاوربانک

یکی از نگرانی های دانشجو تمام شدن شارژ باتری تبلت یا موبایل در وسط یک کار مهم است که می تواند تمام تمرکز و روان دانشجو را به هم بریزد و او را به چالش بکشاند اگر می خواهید دانشجو این حس بد را تجربه نکند پاوربانک یا یک شارژر پرتابل می تواند کاربردی ترین هدیه روز دانشجو باشد.

لپ تاپ

داشتن یک کامپیوتر که در همه جا همراه دانشجو باشد از نان شب هم برایش واجب تراست!! در دوران دانشجویی بیشتر فعالیت ها با کامپیوتر انجام می شود و در هر لحظه  فکر اینکه حالا چطور خودش را به یک کامپیوتر برساند او را کلافه می کند. اگر در فکر خرید لپ تاپ برای هدیه روز دانشجو هستید نیاز دانشجو را برای خرید لپ تاپ مناسب فراموش نکنید.

هدیه روز دانشجوموبایل

دوران دانشجویی به دوران حواس پرتی و جاگذاشتن وسایل در بوفه ، سرویس بهداشتی و یا سرکلاس معروف است. اگر ازاین قبیل اتفاقات برای موبایل دوست دانشجوی خود افتاده است در این شرایط بهترین هدیه روز دانشجو برایش موبایل است و با این هدیه او را هیجان زده کنید.

هدیه روز دانشجو

هدیه روز دانشجو برای همسر

مشغله های ذهنی دانشجویان متهل می تواند آنها را با یک حجم وسیعی از نگرانی ها روبرو کند. حالا وقت این رسیده تا با خرید یک هدیه خاص کمی از درگیری ذهنی همسرتان بکاهید.

ست چرمی مردانه

در دوران دانشجویی فرصت چندانی برای خرید وجود ندارد . یک ست چرمی شیک ، هدیه ای مناسب برای همسر دانشجویتان است.

هدیه روز دانشجو

ساعت مچی

هزینه خرید کتاب و رفت و آمد و هزینه های زندگی متهلی زمانی باقی نمی گذارد تا دانشجو بتواند ساعت بخرد . شما با شناختی که از همسرتان دارید یک ساعت مچی متناسب با تیپش به او هدیه دهید.

هدیه روز دانشجو

عطر و ادکلن

اگر برای غافلگیر کردن همسرتان ایده یا هدیه ای به ذهنتان نمی رسد عطر یا ادکلن محبوب او می تواند بهترین کادو روز دانشجو باشد. عطری که خریداری کرده اید را در بسته بندی زیبا به همسرتان تقدیم کنید.

هدیه روز دانشجو

باکس گل رز جاودان Rose4u

برای تبریک روز دانشجو به همسر خود گل هدیه دهید. یک پیشنهاد فوق العاده که کادو روز دانشجو را ماندگار می کند گل رز جاودانrose4u است . رز جاودان علاوه بر انتقال پیام تبریک ، علاقه و توجه شما را بیان می کند.

مطالب بیشتر را در رز جاودان چیست بخوانید.

هدیه روز دانشجو برای دختر

هیچگاه برای هدیه دادن به خانم ها جزئیات را فراموش نکنید. پیشنهاد ما برای کادو روز دانشجو؛با ایده های جالب و زیبا برای تزیین هدیه آشنا شوید تا هدیه ای جذاب تقدیم عزیزانتان کنید.

ماگ حرارتی

دوران دانشجویی از دوره هایی از زندگی است که کم شب زنده داری ندارد وکمبود خواب در سر کلاس نمایان می شود . ماگ حرارتی با طرح ها و رنگ های متناسب با روز دانشجو یک انتخاب خوب برای کادو روز دانشجو است .

هدیه روز دانشجو

ست جامدادی و دفتر و کلاسور و زیردستی

معمولا در دانشگاه جزوه های مرتب به خانم ها تعلق دارد. یک هدیه فانتزی و جذاب برای دانشجوهای دختر که برایشان کارایی بسیاری نیز دارد ست کلاسور و جامدادی و زیردستی است.

ابزار سلفی

بیشتر اوقات خاطرات ما با عکس های سلفی که در هیاهوی دوستانه دوران دانشجویی گرفته ایم ماندگار می شود. برای ثبت لحظاتی که با دوستان دانشجوی خود می گذرانند ابزار سلفی کمک می کند تا یک قاب تصویر زیبا از جمع دوستانه شان به یاد بگذارند.

کوله پشتی و کیف دستی

یک دانشجو بیشتراوقات نیاز دارد وسایل زیادی را با خود به همراه داشته باشد . و یک کیف دستی جادار و زیبا و یا کوله پشتی مقاوم برای کادو  روز دانشجو یک انتخاب عالی است.

هدیه روز دانشجو

قمقمه آب

گاهی یک هدیه ارزان قیمت و ساده مثل یک قمقمه هدیه کاربردی برای دانشجو است تا در یک روز با کلاس های پشت سرهم و طولانی عطش و تشنگی دانشجو را رفع کند.

هدیه روز دانشجو برای پسر

انتخاب هدیه برای دانشجویان پسر باتوجه به اینکه نیاز های متفاوتی دارند کار چندان ساده ای نیست. برای هدیه روز دانشجو موارد زیر مناسبند:

لباس ورزشی

برای بعضی از دانشجوها گذراندن واحدهای تربیت بدنی خیلی سخت است و اگر از ترس حذف درس نباشد در کلاس ها شرکت نمی کنند. یک لباس ورزشی مناسب و شیک شاید آنها را برای رفتن به کلاس های تربیت بدنی ترغیب کند.

وسایل اصلاح

برنامه ها در دانشگاه به قدری فشرده است که گاهی دانشجو فرصت نمی کند برای سرو سامان دادن به صورتش به آرایشگاه برود .

هدیه روز دانشجو

هدفون نویزگیر

دانشگاه یک محیط شلوغ و پر از سروصداست و معمولا دانشجو را برای پیدا کردن محیط آرام برای تحقیق و پژوهشش با مشکل مواجه می کند و زمانبر است . یک هدفون نویزگیر می تواند این مشکل را حل کند و یک کادو خوشحال کننده برای روز دانشجو باشد.

سیم پیچ هندزفری

سخت فکر نکنید! برای کادو روز دانشجو به دنبال هدایای گران نگردید و با یک سیم پیچ هندزفری دوست دانشجوی خود را خوشحال کنید.

کیف نگهدارنده وسایل زیرتختی

فضای کوچک خوابگاه ها یکی از عوملی است که باعث می شود شما با اتاقی به هم ریخته مواجه شوید اگر می خواهید دانشجو علاوه بر ذهن آشفته که به فکر امتحانات است اتاقی آشفته و بی نظم نداشته باشد با هدیه دادن یک کیف نگهدارنده لبخند را بر لبانشان بنشانیم.

کیف پول و کیف کارت اعتباری

اگر برای کادو  روز دانشجو به این نتیجه رسیدید که کیف پول و یا کیف اعتباری هدیه دهید حتما کیف هایی تهیه کنید که جای بیشتری برای قراردادن کارت داشته باشد و سلیقه دانشجو را نیز در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو

WhatsApp chat