هدیه چشم روشنی نوزاد

تولد نوزاد یکی از اتفاقات بی نظیر هر پدر و مادری است و با به دنیا آمدن نوزاد موجی از ذوق و شادی در خانه پر می شود. اطرافیان با تهیه هدیه چشم روشنی نوزاد این اتفاق مبارک و ویژه را به پدر و مادر نوزاد تبریک می گویند.

یکی از شیرین ترین هدایا کادو چشم روشنی نوزاد است . با ما همراه باشید تا با ایده های نو آشنا شوید:

  • بهترین هدیه چشم روشنی نوزاد
  • هدیه چشم روشنی نوزاد دختر
  • هدیه چشم روشنی نوزاد پسر
  • تزیین هدیه چشم روشنی نوزاد

بهترین هدیه چشم روشنی نوزاد

یکی از لذت بخش ترین خرید ها ، خریدکادو چشم روشنی نوزاد است ولی چه هدیه ای مناسب تر است؟ و یا چه هدیه ای بهتر و جدیدتر است؟ اگر هنوز برای کادو چشم روشنی نوزاد دلبندتان ایده ای ندارید کافیست با ما بمانید.

لباس های شیک با رنگ های روشن

معمولا یکی از اولین انتخاب ها برای کادو چشم روشنی نوزاد لباس است. سعی کنید برای خرید لباس از لباس های لطیف با درصد بالای نخ استفاده کنید تا حساسیتی برای پوست نوزاد ایجاد نکند. لباس سرهمی یک گزینه عالی است و نوزاد را نیز مرتب نشان می دهد لباس هایی که مخصوص ماهگردند هم برای هدیه مناسبند.

هدیه چشم روشنی نوزاد

هدیه چشم روشنی نوزاد

پاپوش های زیبا

نوزادهای تازه به دنیا آمده به دلیل ضعیف بودن معمولا پاهایشان سرد است . یک پاپوش زیبا می تواند در عین حال که یک هدیه قشنگ است به گرم نگه داشتن پای نوزاد عزیزتان کمک کند.

هدیه چشم روشنی نوزاد

روکش قلاب بافی کریر نوزاد

اگر برای کادو چشم روشنی نوزاد به دنبال کادو ای شیک می گردید روکش های قلاب بافی کریر نوزاد می تواند یک هدیه ویژه برای نوزاد دلبندتان باشد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

باکس گل رز جاودان Rose4u

اگر هدیه ای پیدا نکرده اید تا بتواند تمام ذوق و احساستان را بازگو کند باکس گل رز جاودانrose4u همان چیزی است که دنبالش می گردید.

اگر شما هم از افرادی هستید که شناخت چندانی از رز جاودان ندارید پیشنهاد می کنیم رز جاودان چیست را مطالعه کنید.

هدیه چشم روشنی نوزاد

تابلوهای فانتزی و جذاب برای اتاق نوزاد

انتخاب شما برای کادو چشم روشنی نوزاد می تواند تابلوهای فانتزی باشد . این هدیه ای زیباست که ظاهری زیبا و متفاوت برای اتاق نوزاد می سازد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

آلبومی برای ثبت لحظات مختلف نوزاد

اگر می خواهید هدیه تان برای همیشه ماندگار شود از این ایده جالب استفاده کنید. اینگونه با بزرگ شدن نوزاد ، مادرش تمام وقایع و لحظات را در آن ثبت می کند و هیچگاه آن هدیه از خاطر نمی رود.از پیشنهادهای زیر برای کادو چشم روشنی نوزاد دخترغافل نشوید!

هدیه چشم روشنی نوزاد

هدیه چشم روشنی نوزاد دختر

از پیشنهاد های زیر برای کادو چشم روشنی نوزاد دختر غافل نشوید!!

عروسک های بافتنی زیبا

عروسک های بافتنی یکی ازانتخاب های جذاب و البته بی خطر برای کودکان هستند . این عروسک ها با اشکال و رنگ های مختلف می تواند یک کادو زیبا برای چشم روشنی نوزاد باشد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

هدیه چشم روشنی نوزاد

حوله های عروسکی

ملزومات حمام از جمله حوله از پیشنهاد هایی است که برای چشم روشنی نوزاد می توانید خریداری کنید. سعی کنید حوله های نرم با رنگ وطرح های زیبا تهیه کنید.

هدیه چشم روشنی نوزاد

کیف پوشک نوزاد

پوشک یکی از چیزهایی است که همیشه باید در دسترس مادر نوزاد باشد ولی گاهی برای یک پیاده روی لزومی ندارد یک کیف بزرگ و سنگین را مادر با خود حمل کند و تنها یک کیف با ذخیره پوشک می تواند حس خوب به همراه آرامش خیال به مادر بدهد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

هدیه چشم روشنی نوزاد

روتختی پنبه ای با طرح قلاب بافی

برای کادو چشم روشنی نوزاد روتختی بخرید. گاهی یک روتختی پنبه ای به نوزاد دلبندتان کمک می کند تا خواب آرامی داشته باشند و قلاب بافی به کاررفته در آن ای کادو را زیباتر کرده است.

هدیه چشم روشنی نوزاد

پستانک غذاخوری

ترس از خفه شدن نوزاد با تکه های غذا یا میوه برای هر مادری وجود داشته و دارد. با هدیه دادن یک پستانک غذاخوری خیال مادران را از این بابت راحت کنید.

هدیه چشم روشنی نوزاد

هدیه چشم روشنی نوزاد پسر

اسباب بازی های آویز دار

یکی از سرگرمی های نوزاد اسباب بازی های آویزدار است.این اسباب بازی ها برای تحریک بینایی نوزاد و رشد آن بسیار مفیدند. در خرید این نوع اسباب بازی دقت کنید اجزا خیلی ریز و جداشدنی نداشته باشد تا خطری برای نوزاد نداشته باشد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

تشک بازی

یک تشک یا پارک بازی به بالا رفتن مهارت های شناختی کودک کمک می کند و فرصت خوبی برای کودک فراهم می سازد تا آشنایی بیشتری با محیط اطرافش پیدا کند.

هدیه چشم روشنی نوزاد

کلاه نوزادی زیبا

اگر به یک هدیه کاربردی برای نوزاد می اندیشید بی شک کلاه یکی از آنهاست. یک کلاه علاوه بر پوششی زیبا برای نوزاد ، محافظ خوبی برای سر و گوش نوزاد نیز هست.

هدیه چشم روشنی نوزاد

دندونی یا دندانگیر نوزاد

زمانی که دندان های نوزاد شروع به درآمدن می کنند نوزاد دوست دارد همه چیز را گاز بگیرد و دندانگیر کمک می کند تا در هنگام فشار دادن لثه نوزاد آسیب نبیند.

پیش بندهای مجلسی

پیش بند از ضروری ترین چیزها برای نوزاد است . نوزادهای تازه متولد شده معمولا زیاد بالا می آورند و یک پیش بند ضد آبی که در برابر لکه نیز مقاوم است می تواند از خراب شدن لباس جلو گیری کند و انتخاب خوبی برای کادو چشم روشنی نوزاد باشد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

کیسه خواب نوزاد

با خرید کیسه خواب نوزاد با یک تیر دو نشان بزنید!! کیسه خواب می تواند محل مناسبی برای استراحت نوزاد باشد و مادر با خیال راحت در این زمان به کارهای عقب افتاده اش برسد. در انتخاب کیسه خواب دقت کنید که کیسه خواب قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را داشته باشد.

هدیه چشم روشنی نوزاد

تاب نوزاد

با خرید یک تاب حس آرامش را برای نوزاد به ارمغان آورید. تاب هدیه ای بی نظیر است که هم نوزاد و هم مادر با آن حال خوبی دارند.

شما می توانید با مطالعه مراقبت از نوزاد در هفته اول پس از زایمان اطلاعات بیشتری را در اختیار مادر نوزاد قرار دهید.

هدیه چشم روشنی نوزاد

تزیین هدیه چشم روشنی نوزاد

برای تزیین کادو چشم روشنی نوزاد ایده های زیر را به کار برید:

  • هدیه خود را در جعبه با طرح های کودکانه و فانتزی قرار دهید.
  • در کادو کردن خلاقیت به خرج دهید و از رنگ های شاد استفاده کنید.

می توانید از ایده های جالب و زیبا برای تزیین هدیه نیز بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو

WhatsApp chat