کادو روز پرستار

در طول سال مناسبت های بسیاری وجود دارد که ما برای تشکر از آن ها هدیه ای کوچک یا بزرگ تهیه کرده و اهدا می کنیم.یکی از این مناسبت ها و روزها تولد حضرت زینب (س)است که به روز پرستار نیز نامگذاری شده است.همانطور که مشخص است پرستاران زحمات زیادی برای ما می کشند.مخصوصا در این روزهای کرونایی که با لباس های بسیار بد مشغول به کار هستندو شبانه روز برای مردم زحمت می کشندوجان خود را به خطر می اندازند.

کادو روز پرستار

 

ما در این مقاله سعی داریم به بررسی 1. آنچه که باید در مورد روز پرستاری بدانیم ،2. تاریخچه روز پرستاری در جهان وایران،3.علت نامگذاری تولد حضرت زینب(س) به عنوان روز پرستار،4.کادو روز پرستار،5.چگونگی سفارش رز جاودان برای کادو روز پرستار،6.قیمت رز ابدی برای کادو روز پرستار.

کادو روز پرستار

 آنچه که باید در مورد روز پرستار بدانیم:

پرستاری یک امر مهم و ویژه در پزشکی است.یک مطلب جالب که خوب است بدانید این است که «بقراط» حکیم یونانی، که به پدر علم جهان شناخته می شود در گذشته به دانشجویانش می گفت:«یکی از شاگردهایتان را مسئول مراقبت از بیمار کنید که دستور شما را به طور صحیح و با مهربانی،نه با خشونت انجام دهد.این فرد را به گونه ای انتخاب کنید که برای مراقبت از بیمار هرچه لازم است انجام دهد.

کادو روز پرستار

 تاریخچه روز پرستاری:

پرستاری یک نیازاولیه برای بیماران و افرادضعیف است.این عمل و این شغل در گذشته به عنوان یک عمل خیرخواهانه صورت گرفته است و پس از مدتی به یک شغل مهم و تاثیرگذار تبدیل شده است.

پرستاری مدرن در قرن19 میلادی در آلمان و بریتانیا شروع شد و در سال 1900 در سراسر جهان گسترش یافت.

در ایالات متحده در سال 1899 شورای بین المللی پرستاران تاسیس شد و اما در ایران تا اواخر قرن19 میلادی و حتی تا 25 سال پس از آغاز قرن بیستم حرفه ای به نام پرستاری وجود نداشت.در سال 1925 میلادی نخستین آموزشگاه پرستاری در ایران توسط یک هیدت مذهبی خارجی در شهر تبریز و سپس در ارومیه و همینطور شهرهای دیگر به وجود آمد.اولین آموزشگاه پرستاری ایران درسال 1316 با اجازه وزیر فرهنگ وقت دکتر علی اصغر حکمت و با استادی دکتر جهانشاه صالح احداث شد.

اولین هفته پرستاری در ایران در 15 تا 22 اردیبهشت ماه سال 1336 برگزار شد.بعداز پیروزی انقلاب در سال 1357 روز تولد حضرت زینب به عنوان روز پرستار نامگذاری شد.

کادو روز پرستار

علت نامگذاری تولد حضرت زینب به عنوان روز پرستار:

علت نامگذاری روز تولد حضرت زینب به عنوان روز پرستار این است که حضرت زینب پرستاری امام زمانش حضرت زین العابدین و دیگر بیماران و مصیبت زدگان اهل بیت را بر عهده داشته است.برای توضیحات دقیق تر و دانستن بیشتر این موضوع به سایتعلت نامگذاری روز میلاد حضرت زینب(س) به روز پرستار مراجعه کنید.

 کادو روز پرستار:

برای قدرانی و تشکر از این پرستاران باید هدیه و کادویی در نظر گرفته شود.اما چیزی که باعث سردرگمی هرکس برای کادو گرفتن میشود این است که پرستاران عزیز و زحمت کش به چه کادویی بیشتر احتیاج دارند و از آن خوشحال می شوندوهمچنین برای آن ها به یادگار بماند تنها راهکار آن خریدن گل برای این افراد است که هم از آن خوشحال می شوند هم هدیه ای بسیار خوب و قیمت مناسبی دارد.اما شاید به این فکر کنید که گل پس از مدتی از بین میرود.پیشنهاد ما خریدن رز جاودان است.رز جاودان با ماندگاری بسیار بالا و تقریبا بین 3تا 5سال و در بعضی از مواقع ،7سال بهترین گزینه است.رز جاودان که به آن رز ابدی نیز گفته می شود با استفاده از شرایط ویژه تهیه می شود و در خدمت مشتریان عزیز قرار میگیرد.این گل احتیاج به آبیاری و نور خورشید ندارد.این گل در باکس هایی که ما آن را تهیه میکنیم و تمام رطوبت و مواردی که گل به آن احتیاج دارد را تنظیم می کنیم.

برای اینکه در مورد ویژگی های رز جاودان بیشتر مطلع شوید به مقاله رز جاودان چیست؟ در سایت مامراجعه کنید.

کادو روز پرستار

چگونگی سفارش رز جاودان برای کادو روزپرستار:

ابتدا به سایت ما مراجعه کرده و در قسمت محصولات بروید.سپس گل و باکس مورد نظر خود را انتخاب کنید.و همچنین بعد از عملیات پرداخت وجه سفارش شما ثبت می شود.همکاران ما در اسرع وقت سفارش شما را انجام داده و ارسال میکنند.توجه داشته باشید که ارسال این محصول کاملا رایگان است.مدت زمانی که محصول به دست شما می رسد بین 5تا 7روز کاری است.

کادو روز پرستار

قیمت رز ابدی برای کادو روز پرستار:

شاید با خودتان فکر کنید که چنین گل با کیفیتی که هم ماندگاری بالایی داشته باشد هم تزیین شده باشد و در باکس های بسیار زیبا قرار گرفته باشد قطعا از قیمت بسیار بالایی برخوردار است اما ما به شما این مژده را به شما می دهیم که نسبت به ویژگی هایی که گفته شد و این گل دارد از قیمت مناسبی نیز برخودار است.همچنین سایت ما یک تخفیف ویژه برای شما مشتریان عزیزگذاشته است.اما توجه داشته باشید قیمت هر رزجاودان با رز جاودان دیگر متفاوت است و این متغیر بودن قیمت بسته به شرایط ویژه ای است.می توانید برای دانستن اینکه چه مواردی بر روی قیمت اثر میگذارد به سایت ما به مقاله  قیمت رز جاودان یا رز ابدی مراجعه کنید.

کادو روز پرستار

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو

WhatsApp chat