Rose4u فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد اما در آن زمان هنوز سامانه ای برروی اینترنت ایجاد نکرده بود. پس از انجام آزمون و خطاهای فراوان برای رسیدن به بهترین روش برای جاودان کردن انواع گل در کیفیت و تیراژ بالا، در نهایت در سال 1398 سامانه ی rose4u.IR  راه اندازی شد. تیم ما با بهره گیری از طراحی های خلاق جان تازه ای به صنعت گل و گیاه های زینتی بخشیده به طوری که در حال حاضر از بسیاری از استان های کشور محصولات این سامانه مشتری های ثابت دارد. چرا که در برخی از این طرایحی ها علاوه بر زیبایی، کاربردی بودن محصول در زندگی نیز مورد نظر طراحان ما بوده است. تضمین ماندگاری گل ها حداقل تا 5 سال از دیگر افتخاراتی است که تخصصا در حیطه ی تیم ما قرار دارد.هدف اصلی ما نه جاودان کردن گل، بلکه جاودان کردن خاطرات عاشقانه ی شماست.

خدمات ویژهخدمات ما برای مشتریان عزیزمان

ارسال رایگان
ارسال محصولات به تمامی نقاط ایران رایگان است. توجه داشته باشید که ارسال برخی از ممصولات به دلیل ظرافت بالا، فقط از طریق باربری امکان پذیر است. اما همه ی سعی ما بر این خواهد بود که محصول با کمترین زحمت به دست مشتری برسد.
پروسه ی پرداخت
پرداخت آنلاین در اولویت ما قرار دارد. اما در صورت وجود مشکل می توانید به سادگی با شماره هایی که در بخش " تماس با ما " قرار داده شد، تماس بگیرید و شماره کارت شرکت را از مسئول فروش دریافت کنید از پرداخت را از طریق کارت به کارت انجام دهید.
فروش عمده
می خواهید به صورت عمده خرید کنید؟ لطفا با شماره تماس هایی که در قسمت " تماس با ما " قرار داده شده تماس بگیرید تا از مزایای خرید عمده برخوردار شوید.

منو

WhatsApp chat